Zveme vás do nově otevřené provozovny U dvou koček, kde prodáváme dobroty nejen vlastní výroby. Přijďte ochutnat lahodné dorty, zákusky, koláče, zmrzlinu, čerstvé bagety, sendviče, výborné sýry, vynikající kávu, čerstvé limonády a nebo přijďte jen tak posedět u sklenky dobrého vína.

Pro rychlíky vše připravíme i s sebou - kávu, čaj, víno, sendviče, bagety. Zkrátka vše.

Nabízíme nekuřácké prostředí, příjemné posezení, wi-fi připojení, v teplejším počasí je k dispozici zahrádka. V chladnějším počasí bude jistě příjemné posedět uvnitř pěkně v teple u krbu.

Otevírací doba:
Otevřeno každý den od 10:00 do 19:00.

Kontakt

Provozovna:

U dvou koček

Bermanova 1000/14, Praha 9 - Čakovice

IČ 24666637
DIČ CZ24666637
Telefon: +420 234 221 233

E-mail: parkinn7@seznam.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.Přijímáme platební kartyKavárna


Káva a čaje značky Dallmayr, Ovocné limonády, pečené čaje a mnoho dalšího

Pro rychlíky připravíme kávu, čaj a nejen to i do kelímku s sebou.

Rádi Vám připravíme kávu nezaměnitelného charakteru značky Dallmayr, která je na trhu již od roku 1700. Tajemství kávy Dallmayr spočívá již v surové kávě: Používají se výhradně nejkvalitnější odrůdy kávy pěstované v nejvěhlasnějších horských pěstitelských oblastech světa. Nejdůležitějšími dodavateli jsou Etiopie, Papua-Nová Guinea, Kolumbie a Brazílie. Rodinné podniky namísto velkých plantáží. Zrna kávy arabika z hornatých oblastí Etiopie tvoří základ téměř všech druhů káv Dallmayr. V této východoafrické zemi panuje ideální souhra úrodné půdy, nadmořské výšky a podnebí. Také dnes se sklízí třešně z kávovníků, které rostou divoce v pralese nebo v malých zemědělských plantážích.

Kvalita od zrna až po šálek

Odborníci ze společnosti Dallmayr se v rámci úzkého kontaktu se zemědělci přesvědčují sami přímo na místě. Již podle kávových třešní na keřích lze usuzovat, jakou kvalitu budou mít zrna a nakonec i šálek kávy. Odborníci kupují pouze takovou kávu, která pomalu plně dozrává v klimaticky preferovaných horských polohách a je pečlivě sklízena a zpracována. Kávové třešně se poté speciální metodou „promývají“, což vede k dalšímu zušlechťování surové kávy. Odborníci společnosti Dallmayr v Německu testují až 400 šálků kávy denně, aby vyzkoušeli různé dodávky a stanovili směsi. Úkolem je i přes kolísající výsledky sklizně dosahovat u jednotlivých druhů stále stejného chuťového profilu Dallmayr.


Je libo šálek čaje?

Pro rychlíky připravíme kávu, čaj i do kelímku s sebou.

Přijďte si pochutnat na výborném šálku čaje od společnosti Dallmayr.

Pití čaje působí, jako byste se vydali na cesty. V jediném šálku čaje je ukrytý celý příběh od pěstování a sběru původních čajových lístků přes úpravu až po zušlechtění rafinovaným kořením, ušlechtilým aroma, jemnými plody a pestrými květy.Čaj je choulostivý přírodní výrobek. I během jediné sezóny může dojít k výraznému kolísání kvality. O pár hodin slunce více a čaj sbíraný dopoledne chutná jinak než čaj sbíraný odpoledne. Jemný nos a školený pohled odborníků společnosti Dallmayr na čaj zde dokáže velmi rozlišovat. Jednotlivé provenience všech druhů jsou nakupovány během nejvyšší kvality a po svědomitých ochutnávkách, následně jsou pečlivě ručně smíchány a zabaleny tak, aby si uchovaly své aroma.

 

Říká se, že dřívější čínští mistři čaje dokázali poznat, zda byl šálek čaje zalitý vodou z blízkosti břehu, ze středu řeky nebo ze studny. Hodně toho je požadováno i od čajových mistrů společnosti Dallmayr. Každodenně ochutnají zhruba 300 šálků tak, aby kvalita a chuťový profil všech druhů čajů Dallmayr vždy odpovídaly špičkové úrovni.


Cukrárna

Neváhejte ochutnat dobroty z naší vlastní výroby a nejen ty. Dorty, zákusky, koláče - stačí si jen vybrat z každodenní nabídky. Zaměřujeme se na čerstvost a kvalitu používaných surovin.

Léto bez zmrzliny není léto! Léto se zmrzlinou Bombáto je prostě BOMBA!

Zmrzlina Bombáto je jedinečná a neopakovatelná. Stačí si jen rozmyslet, kterou ochutnáte - jestli smetanovou nebo ovocnou.

Bombato

Bombato je značka prvotřídní zmrzliny, která byla uvedena na trh v roce 2010.

Výrobci se inspirovali uměním italských zmrzlinářů, přimíchali vlastní dlouholeté zkušenosti, nadšení i důraz na kvalitu surovin a vznikla zmrzlina, na kterou jsou opravdu hrdí.

V ovocných zmrzlinách Bombato je tolik ovoce, kolik se do nich jen vejde – třeba i 80 %!

Do smetanových zmrzlin se přidává poctivá čerstvá smetana a plnotučné mléko.

Bombato obsahuje ve srovnání s jinými top značkami méně cukru, a tím může vyniknout přirozená chuť ovoce a jiných ingrediencí.Bombato nabízíme střídavě v těchto příchutích:

Ovocné zmrzliny:

 • Černý rybíz: chuť tvořená tisíci kuliček černého rybízu s vysokým podílem vitamínu C

 • Jahoda Bombato: nejvyhledávanější příchuť se 100% obsahem jahod

 • Žhavé mango: chuť exotických plodů manga z daleké Indie

 • Čerstvý ananas: ¾ podíl pečlivě vybraných ananasů z Kostariky

 • Šťavnaté višně: výrazná sladkokyselá chuť višní z dužiny i slupek plodů

 • Zralé maliny: sladkokyselá chuť malin jako z lesa


 

Smetanové zmrzliny:

 • Banány se smetanou: zralé banány v kombinaci s jemnou smetanou a plnotučným mlékem

 • Pravá čokoláda: kombinace různých druhů kakaa a chuti 70% čokolády

 • Toskánské tiramisu: původní receptura tiramisu se sýrem mascarpone, likérem a kakaaem

 • Lískový oříšek: jemná smetanová zmrzlina s kousky lískových oříšků

 • Sicilské pistácie: intenzivní a zároveň jemná chuť pistácií ze slunné Sicílie

 • Voňavá vanilka: oblíbená klasika, výjimečně jemná varianta s pravou smetanou


Lahůdky

Což takhle dát si sendvič?

Každý den pro Vás připravujeme čerstvé sendviče, obložené bagety – možno i zapečené, chlebíčky. Zkrátka dobroty, které Vám zpříjemní ráno nebo zkrátí nekonečné chvíle v ranních kolonách.

Naši nabídku jsme obohatili i o výběr lahodných sýrů.

 

Vinárna

Zdravíme všechny milovníky vinného moku.

Připravili jsme pro Vás nabídku kvalitních vín nejen z Čech a Moravy, ale i ze vzdálenějších koutů. Nabídku se budeme snažit pravidelně obměňovat dle Vašich návrhů a požadavků. Samozřejmostí je širší nabídka rozlévaných vín. Sklenku dobré vína si můžete vychutnat v příjemném prostředí naší provozovny.